Renk Seç

Fethiye Ortaca Has Anadolu Nakliyat - Taşımacılık Ve Rekabet Gücünü Arttırılacak

Taşımacılık Ve Rekabet Gücünü Arttırılacak

Taşımacılık Ve Rekabet Gücünü Arttırılacak

2023 yılı ihracat hedefine ulaşmak için hazırlanması planlanan Türkiye Lojistik Master Planı için yıl sonuna kadar ihaleye çıkılacak, hazırlanacak plan 2018'de devreye girecek

Temmuz ayında ihalesi yapılan ancak yeterli teklif gelmediği için iptal edilen Türkiye Lojistik Master Planı’nın hazırlanmasına yönelik yeni ihale çalışmalarında sona gelindi.Türkiye Lojistik Master Planı Hazırlanması danışmanlık hizmeti işi için yıl sonuna kadar ihaleye çıkılacak. 3 yıl sürecek master planı hazırlama sürecinin 2016 yılında şekillenmeye başlaması, 2018 başında ise planın tamamen devreye girmesi bekleniyor. Türk lojistik sektörünün rekabet gücünü artırmak ve 2023 yılı ihracat hedefine ulaşmak için hazırlanması planlanan Türkiye Lojistik Master Planı için Temmuz ayında ihaleye çıkılmış ancak yeterli teklif gelmediği için ihale iptal edilmişti. Yıl sonuna kadar ihalesi yapılması planlanan Master Planı için ofis çalışmalarına tekrar başlandı. 10. Kalkınma Planı çerçevesinde hayata geçirilmeye hazırlanan ‘Türkiye Lojistik Master Planı lojistik mevzuatının altyapısını oluşturmak için hazırlanacak, yurtiçinde lojistik köy, merkez ve üslerin tanımı yapılacak. Bu yerler için kurulum ve işletme ilkeleri belirlenerek, sınıfl andırmaların yapılması sağlanacak. Ayrıca master planı bünyesinde yapılacak çalışmaların standartlarının belirlenmesi de sağlanacak. 

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle nakliye sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız